×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львів утретє долучається до проведення Європейського тижня місцевої демократії

Упродовж 12 – 18 жовтня у Львові відбувається Європейський тиждень місцевої демократії.

Львів утретє долучається до проведення цього заходу. У його межах у нашому місті зазвичай відбуваються комунікативні заходи. Зокрема, львів’ян та молодь знайомлять із принципами роботи Львівської міської ради та з механізмами прийняття рішень. Головним заходом в рамках Тижня у попередні роки була Молодіжна сесія міської ради Львова.

У 2018 році Львів, у результаті проведення Європейського тижня місцевої демократії, отримав статус «12-Зіркового партнера», а у 2019 – статус «Партнера Європейського тижня місцевої демократії».

Цьогоріч, у зв’язку з пандемією, заплановані заходи проходитимуть з врахуванням карантинних обмежень, тобто більшість із них перейдуть  в он-лайн-режим. Окрім того, львів’янам презентують інформативні відеоролики про інструменти громадської участі, що діють у Львові.

Організатором заходів виступає управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради.

Довідково.  Проведення Європейського тижня місцевої демократії розпочато 2007 року з метою залучення громадян і просування демократії на рівні, ближчі для громадян. Він проходить на підтримку ініціативи Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи.

Понад тисяча представників місцевих органів влади та їхніх асоціацій із 47 держав-членів Ради Європи та інших країн взяли участь у цій загальноєвропейській добровільній ініціативі з моменту її створення.