×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У місті діятиме програма «Шкільні ліги Львова»

З наступного року у Львові запровадять спортивні змагання між учнівськими командами під назвою «Шкільні ліги Львова».

Метою Програми є розвиток та популяризація спорту, оновлення концепції проведення уроків з фізичної культури у закладах загальної середньої освіти м. Львова, залучення дітей шкільного віку до систематичних занять фізичною культурою та спортом.

Заступниця начальника управління спорту Ксенія Пилипів повідомила, що проєкт реалізують спільно з управлінням освіти. Його мета – залучити дітей та молодь до занять фізичною культурою і спортом.

«Змагання будуть проводити з чотирьох видів спорту: волейболу, футзалу, флорболу та легкої атлетики. Ми також будемо мотивувати вчителів фізкультури максимально долучатись до цього процесу. Що важливо, до роботи над цим проєктом ми залучаємо дітей - Дитячу дорадчу раду, Шкільний парламент. Вони допомагають нам працювати над планом промоції, логотипом та іншим. Відповідно, наш девіз «Від дітей – для дітей».

Для реалізації заходів, пов’язаних з цією програмою, буде залучено учнів 5-10 класів закладів загальної середньої освіти м. Львова.

Голова комісії культури, молодіжної політики та спорту Віталій Свіщов, коментуючи, зазначив, що ідея проведення шкільних змагань серед учнів виникла уже давно. Спочатку її намагались реалізувати між командами з водного поло та регбі. «Я щасливий, що нарешті ми можемо планувати  «Шкільні ліги Львова». Це дуже цікава програма і я переконаний, вона буде дієва. Адже сучасні діти потребують фізичної активності та долучення до масового спорту. Бути здоровим  - це має стати трендом сьогодення».   

Відповідно до проєкту ухвали, вчителів фізичної культури закладів загальної середньої освіти преміюватимуть за виконання додаткової ненормованої роботи для підготовки команд до участі у змаганнях. Також передбачать додаткове преміювання вчителів, які підготували переможців та призерів змагань.