×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Для трьох медичних закладів Львова, які надають допомогу хворим на ковід, придбають у лізинг рентген-апарати

На засіданні постійної комісії гуманітарної політики Львівської міської ради депутати погодили виділення коштів на придбання у лізинг необхідного обладнання для медичних закладів міста.

За інформацією в. о. начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Наталії Літвінської, заплановано придбати три рентген-апарати – для відділення 3-ої міської клінічної лікарні на вул. Шевченка, 366, Пологового міського клінічного будинку № 1 м. Львова і для 1-ої міської клінічної лікарні ім. Кн. Лева.

«Зараз завершуються роботи з реконструкції приміщення нового лабораторно-поліклінічного відділення 3-ої міської клінічної лікарні на вул. Шевченка, 366. Треба це відділення забезпечити рентген-апаратом, вартість його становить 4,5 млн грн.

Для Пологового будинку № 1, який визначений ковідним і в якому приймають вагітних з коронавірусною інфекцією, придбають пересувний рентген-апарат вартістю 3, 7 млн грн.

Третій рентген-апарат буде закуплено для 1-ої міської клінічної лікарні ім. Кн. Лева, яка також визначена ковідною. Рентген-апарат у ній працює з 1984 року. Оскільки це велика лікарня, то буде придбано рентген-апарат вартістю 10 млн грн, на три робочі місця», - розповіла Наталія Літвінська.

Депутатка Львівської міської ради, яка працює у комісії гуманітарної політики Оксана Рубай зазначила: «За допомогою обладнання працівники цих медичних закладів матимуть можливість діагностувати пацієнтів і надавати їм своєчасну медичну допомогу під час підтвердження інфікування коронавірусом. Кошти на його придбання ці медичні заклади акумулювали у себе за рахунок того, що були  визначені базовими для надання допомоги інфікованим на ковід, і надходжень від Національної служби здоров’я України в результаті медичної реформи».

Окрім того, депутати підтримали перерозподіл 2¸5 млн грн - для влаштування даху у Центрі паліативної допомоги на вул. Мушака, де завершено надбудову 4-го поверху; 4, 5 млн грн – для будівництва зовнішніх електричних мереж у 8-ій міській клінічній лікарні та 250 тис грн – для дофінансування виплат із міського бюджету заробітної плати працівникам медичних закладів, які надають  паліативну допомогу, оскільки Національна служба здоров’я України не повністю покриває ці видатки.

 

Фото – умовне.