×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбувся Форум ветеранОК

26-27 вересня у Львівському Будинку воїна відбулась масштабна ветеранська подія року – Форум ветеранОК. Організатор заходу - Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб», який переміг у конкурсі соціально-культурних проектів «Зробимо Львів кращим» Львівської міської ради.

Захід зібрав більше, як 30 ветеранок зі всієї України: з Києва, Ірпіня, Черкас, Новоград-Волинського, Одеси, Щастя, Луганщини, Вінниччини та Львівщини.  Мета Форуму - згуртувати жінок, які пройшли війну, а тепер повертаються до звичного життя та борються з численними турботами, допомогти їм у вирішенні проблем, пов’язаних із самореалізацією, комунікацією, психологічною реабілітацією, питаннями у сфері гінекології та репродуктології.

«Ми мали дуже насичену, цікаву і нестандартну як для ветеранського заходу програму. Перед дівчатами виступили відомі особистості, які поділились   історіями своєї самореалізації. Також було кілька спікерів-ветеранів, які започаткували успішну власну справу. Окрему увагу ми приділяємо питанням репродуктології та гінекології, оскільки це велика проблема для ветеранок. І для цього організована окрема велика панель», - зауважила голова Першого жіночого ветеранського простору «Рехаб» Марія Петришин.

Форум ветеранОк, крім бесід на різні теми, мав також інтерактивну програму. Зокрема, дівчата взяли участь в спеціальній екскурсії центром Львова у пошуках левів, а також мали змогу самостійно виготовити шоколадний символ міста. Окремим заходом була також спільна подія з соціальним ательє «Lady Di atelier». Кожна ветеранка  намалювала невелику картину, а зображення всіх робіт разом ляжуть в основу принту для спеціальної шовкової хустини заходу. Вони стануть символом Форуму і кожна із ветеранок отримає роботу у подарунок до Дня захисника України.

Як розповіла заступниця начальника відділу громадського партнерства Юлія Бойко, проєкт Всеукраїнський форум ветеранок реалізовано за підтримки управління “Секретаріат ради” Львівської міської ради. «Конкурсна комісія із зацікавленням підтримала цей проект, оскільки з ідеями, що стосуються тематики жінок-ветеранок досі до нас не звертались. Дякую громадській організації “Рехаб” за цікаву ідею, якісну реалізацію та цікавий досвід співпраці.

Приємно, що Форум мав всеукраїнський масштаб, і ще більше приємно, що тепер місто Львів можна позиціонувати як місто, яке приділяє особливу увагу жінкам-ветеранкам”.

Додамо, що Перший жіночий ветеранський простір «Рехаб» засновано 16 вересня 2019 року. Головну увагу у своїй діяльності громадська організація приділяє питанням жіночого здоров’я ветеранок. За менше як рік роботи простору вдалося допомогти більше як 25 жінкам, які пройшли війну.