×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Колективне фінансування проєктів доброчинцями та ЛМР стане можливим на платформі СтартЕра

Відповідний договір було підписано між управлінням «Секретаріат ради» Львівської міської ради та  платформою СтартЕра.

«Це нові  можливості для громадських організацій, які прагнуть втілювати  в життя якісні проєкти та здатні зібрати половину необхідних коштів з допомогою електронних платформ для краудфандингу. Міська ж рада в свою чергу готова дофінансувати інші необхідні 50 %», - розповів Орест Файфурка, в. о. начальника управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради.

«Startеra – це молода, інноваційна і вже достатньо успішна краудфандингова платформа. Вона єдина на Львівщині, та має досвід успішно профінансованих проєктів на майже 400 000 грн. На ній розміщуються і просуваються творчі, соціальні і технологічні проєкти, а також громадські ініціативи. Команда Стартери дбає за успіх кожного проєкту. На платформі є можливість отримання підтримки від закордонних доброчинців, консультаційна допомога та медіасупровід, що дає можливість донести інформацію про проєкт до широкого загалу, - зазначає Назар Подольчак, голова ГО «Тех Стартап Скул».

«Як буде відбуватись подача та розгляд проєктів?  Автор проєкту реєструє свій проєкт на інтернет–платформі StartEra для колективного фінансування проєктів, який відповідає вимогам цієї Програми. Після того, як проєкт зібрав 10 % необхідних для його реалізації коштів, автор проєкту може подати електронне звернення встановленого зразка до управління «Секретаріат ради» ЛМР про отримання співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.

Якщо автор назбирав на платформі StartEra 100% суми - отримує ще таку ж суму від ЛМР, при цьому сплативши 10% платформі Startera. Якщо від 50 до 99% від суми – співфінансування від ЛМР не отримує, але може забрати зібрані гроші на платформі StartEra, при цьому сплативши 10%. І якщо 0-49% від суми – співфінансування від ЛМР не отримує, та не може забрати зібрані гроші на платформі Startera. Гроші або розподіляються між активними проєктами, які на той час розміщені на платформі, або повертаються жертводавцям із врахування комісій банку, - зазначає Назар Подольчак

«Якщо Ви представляєте неприбуткову організацію або установу комунальної власності і маєте цікавий соціально-культурний проєкт – запрошуємо!

Соціально-культурний проєкт може бути спрямований на розвиток громадянського суспільства, культуру, освіту, охорону здоров’я, соціальний захист, інформаційні технології та інновації, поводження з відходами, туризм, екологію, молодіжну політику, спорт, особистісний розвиток, підприємницькі ініціативи. Широкий спектр, чи не так? Тому кожна активна громадська організація чи комунальна установа може віднайти свій напрям діяльності», - каже Юлія Бойко, заступниця начальника відділу громадського партнерства управління "Секретаріат ради" Львівської міської ради.

«Якщо все склалось успішно і кошти зібрані у запланованому обсязі – неприбуткова організація або комунальна установа укладає з профільним управлінням ЛМР договір про реалізацію проєкту та розпочинає робити Львів кращим, реалізовуючи свій проєкт. І, звичайно, усі хто мав досвід співпраці з Львівською міською радою, знають про обов’язкову звітність. Але й тут організатори максимально спростили звітування, перевівши його у формат електронного», - зазначає Юлія Бойко.

Тож запрошуємо громадські організації міста та установи комунальної власності подавати свої ідеї на онлайн-платформу Startera (startera.org.ua). Адже коли гарні ідеї спільно реалізовуються - ми творимо місто разом!

Довідково: Львівська міська рада затвердила Програму колективного фінансування соціально-культурних проєктів у м. Львові 04.09.2020.  Метою Програми є об’єднання приватних та комунальних ресурсів для реалізації соціально-культурних проєктів на користь громади міста Львова.

Серед основних завдань Програми - співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Львова соціально-культурних проєктів, на реалізацію яких залучено приватні кошти через інтернет–платформи для колективного фінансування проєктів.