×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Кожна львівська школа отримає новий спортивний майданчик

Упродовж 2015 – 2020 року у Львові відновили 30 шкільних спортивних майданчики. Ще на 19 майданчиках – роботи майже на завершенні.

Про це повідомила на засіданні комісії гуманітарної політики Львівської міської ради начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик під звіту управління освіти.

«Ще на 19 майданчиках зараз завершуються роботи. У них роботи виконані майже на 80 – 90 відсотків. Це, зокрема, СЗШ № 97, на одному із майданчиків якої завершуються роботи. Там ще залишилося влаштувати сучасне покриття на бігових доріжках. Практично завершені роботи у СЗШ №№ 91, 54, 92», - поінформувала очільниця управління освіти ЛМР.

Окрім того, відповідно до титульних списків, у міському бюджеті передбачені по 200 тис грн для 20 шкіл для того, щоб вони могли відкоригувати раніше виготовлену проєктно-кошторисну документацію і у 2021 році приступити до робіт із облаштування спортивних майданчиків.

«Також у титульних списках є ще 27 шкіл, які мають передбачені кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації на ремонт спортивних майданчиків. Мета - щоб біля кожної школи був один новий спортивний майданчик», - зазначила Зоряна Довганик.

Депутат Львівської міської ради Ігор Дякович зазначає: «Це добре, що біля кожної львівської школи наші діти матимуть такі сучасні спортивні майданчики і не бавитимуться на асфальті, що є травматично. Для прикладу, СЗШ № 48 робила майданчик і за рахунок громадського бюджету, зокрема. Це потрібно. Те, що є стадіон – це одне, але якщо є можливість встановити спортивний майданчик навіть із мінімальним обладнанням – це, на мою думку, дуже добре».