×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканці просять влаштувати заїзди до житлового комплексу на вул. Героїв УПА, 73-в, - електронна петиція

7 вересня на пленарному засіданні ЛМР депутати підтримали «Влаштувати заїзди до житлового комплексу на вул. Героїв УПА, 73-в та демонтувати встановлені обмежувальні конструкції».

Петиція зареєстрована 19 травня 2020 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій. Автором петиції є Сергій Сагайдак.

«Житловий комплекс на вул. Героїв УПА, 73-в (територія колишнього заводу “Кінескоп“) складається з 9-и будинків і налічує майже 450 квартир, а також паркінг на 130 паркомісць.

Будинки збудовані з граничними показниками щодо щільності та використання території, поруч розташовані численні комерційні багатоповерхові будинки. На сьогодні біля ЖК заблоковані транспортні комунікації, у тому числі для машин швидкої медичної допомоги, рятувальників, поліції, аварійних служб», - зазначає автор петиції.

У ході обговорення питання депутати запропонували дати протокольне доручення щодо розробки схеми дорожнього руху цієї території та подати її на комісію з безпеки дорожнього руху.

Відповідальним виконавчим органом за підготовку дорожньої карти реалізації петиції визначено департамент містобудування, який у 30-ти денний строк має розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.

Фото - Роман Балук.