×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рада підтримала петицію про розвиток соціальної інфраструктури у мікрорайоні на вул. Стрийській

На продовженні пленарного засідання Львівської міської ради 34 депутати проголосували за електронну петицію «Будівництво та розвиток соціальної інфраструктури мікрорайону «Автовокзал» (вул. Стрийська, №№ 99-а, 111-б, 111-в, 111-г, 115, 115-в; вул. К. Мікльоша, №№ 5, 7, 9, 11, 13, 15)».

Авторка петиції Катерина Горбатюк, зокрема, зазначає: «Протягом останніх п’яти років мікрорайон досить швидкими темпами розбудовується. Великих масштабів набуває будівництво нових будинків, житлових комплексів без створення якісної соціальної інфраструктури, що включає дошкільні заклади (дитячі садочки), школи, поліклініки, комерційні площі та інші необхідні об'єкти. У мікрорайоні «Автовокзал» бракує фізкультурно-оздоровчих, спортивних, розвиваючих установ, скверів, занедбаний парк Архангела Михаїла, не передбачені парковки, мало дитячих майданчиків».

Відтак автори петиції просять «вирішити питання щодо будівництва нових навчальних та медичних закладів державної власності – дошкільного закладу (дитячого садка), школи, поліклініки; розробити стратегію реалізації цього проєкту, використовуючи кошти бюджету міста, з державного бюджету та залучити до пайової участі забудовників мікрорайону; звернути увагу на соціально важливий об'єкт і зробити його доступним для дорослих та дітей мікрорайону».

Депутати доручили департаменту містобудування у 30-ти денний строк розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища.