×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати підтримали е-петицію «Капітальний ремонт вул. Земельної – вул. Ковельської»

На пленарному засіданні Львівської міської ради 38 депутатів підтримали електронну петицію про капітальний ремонт вул. Земельної – вул. Ковельської.

Автор петиції  Юрій Кривий зазначає: «Дорога на вул. Земельній – вул. Ковельській до виїзду на вул. Б. Хмельницького є аварійною, суцільні ями, вибоїни, повністю знищене дорожне покриття, останній ремонт здійснювався до 1991 року. Окрім цього, на вул. Земельній є стратегічний державний спецоб"єкт – Загін технічної служби ГУ ДСНС України у Львівській області, який здійснює щоденні виїзди цією дорогою для виконання функцій та завдань ГУ ДСНС України у Львівській області, на вул. Земельній  розташований Львівський дослідно-експериментальний механічний завод тощо».

У своїй ухвалі депутати визначили доручили департаменту житлового господарства та інфраструктури у 30-ти денний строк розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.

Після затвердження дорожньої карти її скерують до управління «Секретаріат ради», яке забезпечить публікацію інформації щодо вирішення питання, порушеного петицією, на офіційному веб-сайті Львівської міської ради або на іншому спеціалізованому сайті.