×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На пленарному засіданні депутати підтримали ще чотири важливі для міста е-петиції

На сесії Львівської міської ради депутати розглянули й підтримали низку петицій.

Зокрема, електронну петицію «Заборонити використання тварин у виставах цирків та розміщення цирків з тваринами на території міста». Петиція зареєстрована на порталі «Єдина система місцевих петицій» 8 січня 2020 року. Її авторкою є Оксана Джус.

«Україна має бути прикладом гуманного ставлення до тварин. Тому вслід за провідними країнами та містами світу, все більше і більше міст України приймає рішення про локальну заборону пересувних цирків з тваринами та використання тварин у циркових виставах, - зазнає авторка петиції.

Тож упродовж 30 днів мерія має розробити дорожню карту реалізації петиції, залучивши до процесу авторку петиції.

Ще одна е-петиція, підтримана депутатами - «Відновлення маршруту №12 з мікрорайону Рясне-2». Вона зареєстрована 25 лютого 2020 року на порталі e-dem.in.ua – «Єдина система місцевих петицій». Автором петиції є Юрій Добуш.

«Шлях цього маршруту пролягає через дві лікарні, одна з яких дитяча на вул. Пилипа Орлика. Найбільш гостро стоїть питання добирання батьків з малими дітьми, яким необхідно робити незручні пересадки. Також це додаткові витрати для сімейного бюджету», - зауважує автор петиції.

Відповідальним виконавчим органом за підготовку дорожньої карти реалізації петиції визначено департамент житлового господарства та інфраструктури.

Автором наступної петиції «Покращення транспортного сполучення в м. Львів» є Богдан Гулай. «Просимо здійснити комплексні та послідовні дії щодо покращення транспортного сполучення в м. Львів, переглянути рішення щодо застосування “смуг для руху маршрутного транспорту“, - звертається автор.

Відтак у 30-ти денний строк розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.

20 квітня 2020 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій було зареєстровано ще одну, підтриману депутатами електронну петицію під назвою «Підземні контейнерні майданчики для збору ТПВ».

Автор Олег Вощинкін підкреслює: «територіальна громада м. Львова звертається з вимогою щодо умов конкурсу з визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на адміністративній території м. Львова.

До початку оголошення конкурсу доручити відповідним структурним підрозділам ЛМР розмістити на офіційному інтернет ресурсі схему розміщення та фактичний стан усіх контейнерних майданчиків для збору ТПВ у м. Львові».

Відповідальним виконавчим органом за підготовку дорожньої карти реалізації петиції визначено департамент з питань поводження з відходами.

Департамент у 30-ти денний строк має розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.