×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові створили КЗ «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати»

На пленарному засіданні Львівської міської ради 42 депутати підтримали ухвалу про створення комунального закладу «Дитячо-юнацька спортивна школа з футболу «Карпати».

Згідно з ухвалою, з метою виховання всебічно та гармонійно розвинутої особистості, популяризації фізичної культури та спорту у м. Львові пропонується створити КЗ «Дитячо-юнацьку спортивну школа з футболу «Карпати».

Цей комунальний заклад буде структурним підрозділом управління спорту департаменту гуманітарної політики ЛМР і включатиме відділення футболу. Здійснюватиме навчально-виховну, фізкультурно-оздоровчу, навчально-тренувальну та спортивну роботу з учнями-спортсменами та спортсменами –професіоналами з футболу.

Видатки на утримання цього комунального закладу  будуть здійснюватися за рахунок коштів міського бюджету м. Львова, передбачених на галузь «Фізична культура і спорт». За попередніми підрахунками, як доповів начальник управління спорту Львівської міської ради Антон Нікулін, утримання закладу коштуватиме міському бюджету 4 млн грн, на наступний рік – 9 млн грн.

Депутат Львівської міської ради Роман Грицевич закликав своїх колег підтримати цю ухвалу, яку справді чекають діти та їхні наставники.

Після довгої дискусії депутати підтримали цю ухвалу