×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Нові можливості для громадських організацій та комунальних установ

Рада затвердила Програму колективного фінансування соціально-культурних проєктів у м. Львові.

Метою Програми є об’єднання приватних та комунальних ресурсів для реалізації соціально-культурних проєктів на користь громади міста Львова.

Серед основних завдань Програми - співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Львова соціально-культурних проєктів, на реалізацію яких залучено приватні кошти через інтернет–платформи для колективного фінансування проєктів.

Як прокоментувала заступниця начальника відділу громадського партнерства Юлія Бойко, затвердження програми дозволить Львівській міській раді співфінансувати проекти, які відповідають пріоритетам конкурсу «Зробимо Львів кращим», ініціатор яких зібрав за допомогою електронної платформи колективного фінансування не менше 50% від вартості проєкту. «Це дасть можливість побачити, які саме проєкти є цікавими та актуальними для львів'ян».

Проєкти можна подавати впродовж року за такими напрямками: розвиток громадянського суспільства, освіта, охорона здоров’я, культура, соціальний захист, інформаційні технології та інновації, поводження з відходами, туризм, екологія, молодіжна політика, спорт, особистісний розвиток, підприємницькі ініціативи.

Порядок подання та розгляду проєктів: автор проєкту реєструє його на інтернет–платформі для колективного фінансування проєктів, яка відповідає вимогам цієї Програми.  Після того, як проєкт зібрав 10 % необхідних для його реалізації коштів, автор проєкту може подати електронне звернення встановленого зразка до управління “Секретаріат ради“ Львівської міської ради про отримання співфінансування за рахунок коштів міського бюджету м. Львова.