×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати визначили обсяг Громадського бюджету на 2021 рік і оновили положення про цей конкурс

На пленарному засіданні Львівської міської ради 36 депутатів проголосували за ухвалу, якою визначили, що громадський бюджет м. Львова у 2021 році становитиме 1,7 відсотка від затвердженого розміру видатків бюджету розвитку міського бюджету м. Львова за результатами першого півріччя 2020 року.

Начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський зазначив, що на засіданні комісії фінансів та планування бюджету було прийняте рішення про те, щоб розмір громадського бюджету на 2021 рік залишився на рівні громадського бюджету 2020 року.

Наступною ухвалою, яку підтримали 39 депутатів, рада схвалила оновлене положення про громадський бюджет Львова. За словами керівника управління «Секретаріат ради» Юрія Лукашевського, це дасть можливість мешканцям громад, які увійшли до новоствореної Львівської об’єднаної територіальної громади, взяти участь у Громадському бюджеті Львова.

Довідково. Громадський бюджет – це демократичний процес, який надає можливість кожному мешканцю брати участь в розподілі коштів місцевого бюджету через створення проектів для покращення міста та/або голосування за них.

За чотири роки дії конкурсу він здобув високий рівень зацікавлення та довіри у львів’ян. В 2019 році у голосуванні за кращі проєкти громадського бюджету Львова взяли участь понад 103 726 мешканців, які віддали 153 945 голосів за проекти громадського бюджету. Це на 50% більше, порівняно з минулим роком і уп’ятеро більше у порівнянні з 2016 роком, і становить 13,8% від всіх мешканців нашого міста, що є найвищим показником серед великих міст України. У 2020 році буде реалізовано 55 проєктів - переможців громадського бюджету 2019 року  на загальну суму близько 46 756 421 грн.