×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Стадіон «Прогрес» збережуть у комунальній власності, - е-петиція

На пленарному засіданні депутати підтримали електронну петицію «Вимагаємо зберегти територію стадіону «Прогрес» у комунальній власності!».

7 лютого 2020 року на порталі e-dem.in.ua – Єдина система місцевих петицій було зареєстровано електронну петицію під назвою «Вимагаємо зберегти територію стадіону «Прогрес» у комунальній власності!». Автором петиції є Галина Мельник. 

Як йдеться у пояснювальній записці, «станом на сьогодні, земельна ділянка на  стадіоні “Прогрес“ (вул. Б. Януша, 1 у Львові (що біля вул. Жовківської) є комунальною власністю і не є в жодній оренді чи в іншому користуванні. Тому вимагаємо: зберегти територію стадіону “Прогрес“ у комунальній власності! Заборонити передачу території стадіону (земельну ділянку на вул. Б. Януша, 1) в користування/розпорядження/оренду/власність комерційним структурам, а залишити її у власності та користуванні громади міста з облаштуванням загальнодоступного стадіону для потреб громади».

Міський голова Андрій Садовий у ході обговорення зауважив, що депутати на боці громади і забудувати стадіон ніхто не дозволить. Депутат ЛМР Григорій Козловський, у свою чергу, запропонував викупити споруди на стадіоні, які належать ФК «Карпати», а землю залишити у комунальній власності, щоб зберегти стадіон «Прогрес» для міста.

Додамо, що відповідальним виконавчим органом за підготовку дорожньої карти реалізації петиції визначено департамент економічного розвитку. Юридичному департаменту у 30-ти денний строк доручено розробити дорожню карту реалізації електронної петиції за участю автора та скерувати її на розгляд та затвердження постійній комісії комунальної власності.