×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати погодили придбання пожежного автомобіля у лізинг

40 депутатів Львівської міської ради підтримали ухвалу про закупівлю спеціалізованого пожежного автомобіля комунальним підприємством «Ратуша-сервіс».

"Ця машина необхідна для безпеки міста у центральній його частині. Про необхідність її придбання звернулося до Львівської міської ради Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області пожежники», - поінформувала директор департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірина Кулинич.

 Відтак депутати з метою підвищення рівня безпеки та захисту населення під час надзвичайних ситуацій, своєчасного реагування та протидії надзвичайним ситуаціям у  м. Львові, дозволили львівському комунальному підприємству «Ратуша-сервіс» здійснити відповідні процедури щодо закупівлі фінансових лізингових послуг для спеціалізованого пожежного автомобіля з дотриманням вимог законодавства України.

Окрім того, у прийнятій ухвалі визначено умови і способи забезпечення виконання зобов’язань на умовах фінансового лізингу.

 Зокрема, Львівська міська рада бере на себе зобов’язання щодо забезпечення виконання умов договору фінансового лізингу протягом всього терміну його дії, у тому числі за рахунок виділення з міського бюджету м. Львова коштів у розмірі та у строки, необхідні для повного та своєчасного виконання умов договору фінансового лізингу.