×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рада підтримала виготовлення технічної документації із землеустрою для «Центру опіки сиріт»

4 вересня під час пленарного засідання депутати надали Місії “Центр опіки сиріт“ УГКЦ дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,7008 га (у тому числі площею 0,0005 га у межах червоних ліній з обмеженнями без права капітального будівництва та посадки багаторічних насаджень) на вул. В. Короленка, 7.

Голова Місії «Центр опіки сиріт» о.Роман Прокопець зазначив, що прийняття ухвали є важливим довгоочікуваним кроком.

«Ми активно працюємо. Це є громадський простір не тільки для дітей, дотичних до Центру опіки сиріт, а й для всіх дітей, які проживають у Львові. На сьогодні проводимо різного роду роботи: вивіз сміття, ремонт, облаштування території. На першому поверсі уже відкрили Храм Святого Миколая, готуємо на жовтень відкриття два навчальних класи для дошкільнят».

Відповідно до ухвали, місії “Центр опіки сиріт“ Української греко-католицької церкви забезпечать через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та подадуть міській раді на затвердження.

Нагадаємо, торік депутати підтримали викуп приміщення на вул. Короленка, 7 для передачі його Центру опіки сиріт, який облаштує там «Дім милосердя».