Версія для друку

Депутати заслухали інформацію щодо протидії поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові

На пленарному засіданні Львівської міської ради депутати заслухали інформацію щодо протидії поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові, зокрема, щодо протидії поширення захворювання серед медичних працівників міста Львова.

Заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу Галина Слічна повідомила, що за карантинний період у Львівській області проведено понад 100 тис ПЛР-тестів, з яких 15 тис 312 є позитивними. За цей період 189 львів’ян померли. Найбільша смертність – у віці від 60 до 69 років і від 70 до 79 років.

За час карантину було придбано 57 апаратів ШВЛ на загальну суму 47, 7 млн грн. Всього в лікарнях міста Львова є 265 точок доступу до кисню та 66 кисневих концентраторів. Також ми виділили додатково кошти у розмірі 3 млн грн на закупівлю кисневих концентраторів.

Найбільше хворих пролікували у ЛШМД. У пологовому будинку 14 породіль мали підтверджений COVID-19.

За період карантину проведено понад 25 тисяч ІФА тестувань, з них 15 відсотків - позитивні.

В області захворіло 1745 медпрацівників і 78 відсотків одужало, з них у Львові - 506 медичних працівників, з яких 86 відсотків одужали, а 65 працівників продовжує хворіти.

За словами Галини Слічної, усі школи міста готувалися до навчального року, починаючи від травня. Кожна школа придбала необхідні антисептики, дезінфікуючі засоби для організації безпеки працівників, учнів та вихованців закладів освіти. На ці видатки з міського бюджету було виділено 15, 5 млн грн. Усі 117 шкіл м. Львова розпочали навчання. У двох ДНЗ наразі призупинений процес.