×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Виплати медикам, придбання обладнання, підтримка проєкту Міської програми з профілактики та лікування COVID-19 – підсумки засідання бюджетної комісії

На засіданні комісії фінансів та планування бюджету Львівської міської ради депутати розглянули низку питань. Серед яких - питання протидії поширенню COVID-19.

Зокрема, депутати погодили виділення з міського бюджету додатково 4 млн 23 тис грн для виплат одноразової матеріальної допомоги у розмірі 10 тис грн медичним працівникам, які надають медичну допомогу пацієнтам із коронавірусом, у розмірі 20 тис грн - тим медикам, які інфікувались COVID-19 під час роботи. Загалом, за словами голови бюджетної комісії Вікторії Довжик, на здійснення таких виплат з міського бюджету вже було виділено понад 12 млн грн.

Окрім того, депутати підтримали виділення 3 млн 70 тис. грн на придбання для закладів охорони здоров’я кисневих концентраторів. Депутат Юрій Кужелюк закликав своїх колег підтримати ці питання, адже вони необхідні зараз.

Ще одним важливим питанням було погодження на бюджетній комісії проєкту ухвали "Про затвердження Міської програми з профілактики, діагностики та лікування коронавірусної інфекції COVID-19 у закладах охорони здоров’я Львівської міської ради на 2020 - 2021 роки". Вікторія Довжик підкреслила, що це рамкова програма, яка передбачатиме всі напрямки боротьби з  COVID-19. 

«Тепер матимемо програму, відповідно до якої плануватимемо видатки на неї, зокрема, при формування бюджету на наступний рік. Маємо розуміти, що будемо боротися з цією проблемою та з її наслідками», - зазначила голова комісії та планування бюджету ЛМР.