×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Підтримали низку детальних планів територій і надали дозвіл на розробку містобудівної документації – на комісії архітектури

З-поміж 150 питань порядку денного, розглянутих на засіданні постійної комісії архітектури, містобудування та охорони історичного середовища Львівської міської ради, депутати підтримали низку розроблених детальних планів територій, а також дали дозвіл на розробку змін до затвердження містобудівної документації.

Представив ці питання головний архітектор Львова Антон Коломєйцев.

Відтак депутати надали дозвіл управлінню архітектури і містобудування ЛМР розробити зміни до «Плану зонування Шевченківського району» (у районі житлового району Під Голоском). Ці зміни, зокрема, передбачатимуть збільшення у районі Під Голоском зелених зон, місць у дитячих садочках та зменшення кількості житлового будівництва.

Окрім того, на комісії підтримали внесення змін до детального плану території у межах вул. Зеленої, вул. Пасічної, вул. Пирогівки, вул. Проектованої 4 (зміна 4). Ініціатива інвестора полягає у тому, щоб закопати лінії електропередач, що є на цій ділянці, і на цьому місці передбачити житлово-громадську забудову з облаштуванням зелених просторів.

Далі депутати підтримали проект ухвали "Про розроблення детального плану території у районі вул. Т. Шевченка, межі міста". Йде мова про ділянку на виїзді зі Львова у мікрорайоні Рясне-2, яку планується виставити на аукціон. За словами головного архітектора, у цьому місці може постати у майбутньому торговий заклад європейської мережі. Але попередньо для того, щоб зрозуміти можливості заїзду, використання території, слід розробити містобудівну документацію.  

Також комісія погодила розробку ще одного детального плану у мікрорайоні Рясне – у районі вул. Величковського, вул. Прилбицької, залізничної колії. Йдеться про болотяну місцевість на межі Рясне -2 і Рясне – 1, де планується створити парк.