×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати прийняли ухвалу про розширення території Голосківського кладовища

На позачерговому засіданні Львівської міської ради 44 депутати підтримали внесення змін до детального плану розширення території Голосківського кладовища та надання Львівському комунальному підприємству «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» дозвіл на виготовлення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в урочищі Голоско.

За інформацією заступника директора департаменту містобудування, начальника управління земельних ресурсів департаменту містобудування Львівської міської ради Сергія Коровайника, мова йде про юридичне оформлення права власності на земельну ділянку площею 30,5 га в урочищі Голоско, яка вже є в користуванні Голосківського кладовища.

Депутат Львівської міської ради Роман Іванців зазначив, що прийняття цієї ухвали – це елемент містобудівної документації, а ще буде затвердження земельної документації для виділення землі для ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг».

«Це дасть змогу розширити територію Голосківського цвинтаря і збільшити кількість можливих поховань, частково вирішити проблему, яка існує у нашому місті. Зазначу, шо у документації враховане дотримання санітарних зон від житла»,  - сказав Роман Іванців.