×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рада надала пільги зі сплати земельного податку низці державних структур

24 липня депутати на пленарному засіданні продовжили на 2021 рік дію  Ухвали міської ради “Про затвердження ставок єдиного податку для фізичних осіб-підприємців, які здійснюють господарську діяльність“ з внесеними змінами.

Зокрема, пропонується внести зміни щодо надання пільги з податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, ЛК АТП№1, якому надано земельну ділянку під будівництво автобази з загальною площею будівель та споруд згідно з проєктно-кошторисною документацією 1779,8 кв.м. Загальна сума податку на нерухоме майно, відмінне від земельної  ділянки складе 122 тис грн на рік, що негативно позначиться на фінансовому стані підприємства. 

Також у зв’язку із змінами податкового законодавства в частині оподаткування закладів охорони здоров’я також пропонується надати пільгу зі сплати земельного податку та податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки закладам охорони здоров’я комунальної та державної форми власності, які зареєстровані на території м. Львова.

Керівник департаменту економічного розвитку ЛМР Ірина Кулинич зазначила, що у документ вносяться також пільги для фонду обов’язкового соціального страхування: пенсійний фонд, фонд по безробіттю, фонд соціального страхування України. Тобто, вони теж не повинні платити земельний податок.