×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати звільнили готелі Львова від сплати туристичного збору до кінця 2020 року

На пленарному засіданні позачергової сесії Львівської міської ради 38 депутатів підтримали ухвалу  «Про внесення змін до ухвали міської ради від 28.04. 2020 № 6464 «Про заходи підтримки суб’єктів підприємницької діяльності на період дії карантину».

За інформацією директорки департаменту економічного розвитку Львівської міської ради Ірини Кулинич, цією ухвалою готельєрів Львова звільнено від сплати туристичного збору до кінця 2020 року. Нагадаємо, що на початку карантину Львівська міська рада прийняла ухвалу про припинення стягнення туристичного збору у закладах тимчасового розміщення (ночівлі) на території Львова на період з 17.03.2020 до завершення карантину.

Депутат Львівської міської ради Максим Коляда зазначив: «Ухвала, яка були прийнята – один із кроків економічної підтримки роботодавців нашого міста у різних сферах, зокрема, готельно-ресторанного бізнесу. Таким чином ми хочемо допомогти підтримати цей сектор для того, щоб він міг не скорочувати робочі місця, а втриматись і якомога швидше повернутись до повноцінного економічного функціонування».