×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Кошти на подолання COVID-19 та для комп’ютерного обладнання "Нової Української Школи", - з комісії фінансів

Комісія фінансів і планування бюджету підтримала звернення управління охорони здоров’я щодо  прохання погодити виділення з резервного фонду міського бюджету м. Львова кошти в сумі 4, 5 млн  грн  та 5 350 млн грн для здійснення заходів на запобігання поширенню COVID-19.

Як повідомив начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб, кошти потрібні на придбання лікарських засобів, реагентів для лабораторій. Зокрема, левова частка передбачена для лікарні швидкої допомоги, 8-ї і 1-ї лікарні. «Це ті медичні заклади, які приймають пацієнтів, хворих  на COVID-19. Як ми бачимо, за останній час збільшилась кількість поступлень хворих та є великий розхід ліків та зокрема кисню».

Також члени комісії погодили титульні списки на закупівлю комп’ютерного обладнання для початкових класів, в яких діти навчаються за новими методиками відповідно до Концепції «Нова українська школа” у м. Львова та на  забезпечення  сучасної та доступної загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету у м. Львова. На ці потреби скерують 1 млн 777 тис грн і 2 млн 909 тис грн. Член комісії Валерій Веремчук відзначив, що програма діє уже третій рік, відповідно збільшується кількість комп’ютерної техніки в школах. «Тому, вважаю, потрібно обов’язково переоснащувати навчальні заклади, тим більш, що держава дає на них субвенції».  

Член комісії фінансів Роман Федишин закцентував увагу на підготовці молодшої школи до нового навчального року у форматі он-лайн. «Ми на минулому засіданні обговорювали питання можливого навчання дітей в он-лайн режимі. Епідемічна ситуація зараз складна, то у зв'язку з цим, чи передбачається підготовка вчителів молодших класів?».

Представниця управління освіти поінформувала про те, що  28 липня заплановані навчання для вчителів початкових класів щодо роботи у дистанційному форматі.    

Крім цього, за словами члена комісії Валерія  Веремчука комісія погодила 965 тис 200 грн як обов’язкову умову в рамках співфінансування на закупівлю нових ліній роздачі для харчоблоків п’яти львівських шкіл. Загалом, на конкурсній основі подавалось п’ятдесят львівських шкіл. Переможцями стали: СШЗ №29, №99, №90,фіз-мат ліцей та ліцей ім. Пулюя.