×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові 32 дітям-сиротам за бюджетні кошти відремонтували житло

На засіданні постійної комісії гуманітарної політики Львівської міської ради депутати підтримали продовження до 2030 року дії Міської цільової програми приведення до санітарного стану житла, яке належить на праві власності або користування дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, та особам з їх числа.

Ця програма діяла у місті впродовж останніх п’яти років. За цей час, за інформацією в. о. начальника управління «Служба у справах дітей» департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Володимира Фридрака, було відремонтовано 32 помешкання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На приведення до належного санітарного стану цих помешкань з міського бюджету використано 1 млн 800 тис. грн.

Депутатка Львівської міської ради, яка працює у складі постійної комісії гуманітарної політики Оксана Рубай зазначила, що депутати погодились з тим, що ця програма довела свою ефективність та результативність, і проголосували за її продовження до 2030 року.

«На період до 2030 року у Львові планують відремонтувати ще близько 50 квартир дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, які дісталися їм у спадок від рідних, батьків. За попередніми підрахунками, на ці роботи з міського бюджету треба буде виділити близько 3 млн грн», - зазначила депутатка.

Окрім того, на комісії підтримали ще один важливий проєкт ухвали, відповідно до якого приміщення соціального притулку  «Турбота», де проживала молодь з малозабезпечених сімей, передадуть на баланс управління соціального захисту, для створення у цьому приміщенні «Соціального готелю».

«У цьому приміщенні буде діяти перший центр, створений містом для того, щоб надавати соціально-психологічну допомогу та тимчасове місце проживання постраждалим від насильства. Діти-сироти, які проживали у соціальному притулку «Турбота», житимуть у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб, на вул. Угорській, 2. Діти з малозабезпечених сімей проживатимуть у гуртожитках навчальних закладів», - розповіла Оксана Рубай.