×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Технічна документація для Центру опіки сиріт, проєкт землеустрою для галереї мистецтв, - з комісії землекористування

На комісії з питань землекористування депутати розглянули проєкт ухвали «Про надання Місії “Центр опіки сиріт“ УГКЦ дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на вул. В. Короленка, 7.

Голова комісії Юрій Моравецький повідомив, що на адресу міської ради надійшло звернення від Місії «Центр опіки сиріт» УГКЦ з проханням розробити проєкт землеустрою для обслуговування будівель навчального корпусу за рахунок земель житлової та громадської забудови. Площа земельної ділянки 0,7 га.

«Комісія одностайно підтримала це питання, адже воно важливе для подальшої діяльності Центру Опіки Сиріт. Цей навчальний заклад має якнайшвидше отримати технічну документацію на цю земельну ділянку, щоб повноцінно проводити свою діяльність та ремонтні роботи. Сьогодні також у бюджетному плані вимагається, щоб земельна ділянка була закріплена».   

Відповідно до проєкту ухвали, місії «Центр опіки сиріт» УГКЦ забезпечать через спеціалізовану землевпорядну організацію виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та скерують міській раді на затвердження.

Серед іншого, члени комісії також підтримали проєкт ухвали «Про затвердження Львівській національній галереї мистецтв імені Б. Г. Возницького проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на вул. В. Стефаника, 3».

Член комісії з питань землекористування Ігор Зінкевич зазначив, що це питання потребує негайного реагування через незадовільний стан будівлі.

«На цей час національна галерея мистецтв повністю відновлює саму будівлю, але є ще територія посередині  - внутрішній дворик. Він давно потребує капітального ремонту. Проте основна проблема – це фондосховище, яке розташоване під галереєю мистецтв. Там теж потрібно провести реконструкцію та підсилення стін».

Згідно з ухвалою, проєкт землеустрою підготовлено щодо відведення земельної ділянки площею 0,2875 для обслуговування цілісного майнового комплексу (для будівництва та обслуговування будівель закладів культурно-просвітницького обслуговування). 

Додамо, що ці та інші питання порядку денного комісії будуть винесені на розгляд депутатського корпусу на найближчому пленарному засіданні.