×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Через карантин все зупиняється, але це не привід зупинятись нам у розвитку спорту, - Віталій Свіщов

Комісія культури, молодіжної політики та спорту ЛМР розглянула низку важливих спортивних програм міста. Зокрема, члени комісії підтримали продовження програми «Дитячий тренер на 2020-2023 роки».

Як повідомив начальник управління спорту Антон Нікулін, в оновленій програмі максимально спрощений перелік документів, які подаватимуть апліканти на здобуття премії.

«Ми зменшуємо кількість документів, потрібних для подачі заявки, щоб спростити саму процедуру. Важливим для нас є лише спортивний результат і масовість секції».

Програма «Дитячий тренер» на 2018−2020 роки — це конкурс на здобуття одноразової грошової винагороди для спортивних тренерів, які працюють із дітьми та молоддю на території м. Львова. Відповідно до Програми, 100 найкращих тренерів міста отримають одноразову грошову винагороду у розмірі 25 тис. грн. кожен.
За словами голови комісії Віталія Свіщова, також депутати погодили продовження «Програми надання фінансової підтримки перспективним спортсменам – претендентам на участь у ХХХІІ Літніх Олімпійських іграх та ХVІ Літніх Параолімпійських іграх».

«Через пандемію Covid-19 цього року перенесені літні олімпійські ігри, тому  логічно продовжити дію програми, спрямованої на підтримку львівських олімпійців. Ця програма єдина в Україні, тому хочемо продовжити її дію ще на рік, до наступних олімпійських ігор, аби наші спортсмени змогли добре підготуватись».

Відповідно до програми, спортсменам, які виступатимуть на Олімпійських іграх, виплачуватимуть на підготовку по 10 тисяч гривень впродовж року. 

Крім цього, Віталій Свіщов запропонував підготувати на серпень проєкт ухвали про виділення зекономлених коштів на ремонти спортивних приміщень та інше.

«Зараз багато молодіжних та спортивних заходів переносять або відміняють. Через карантин все зупиняється, але це не привід зупинятись нам у розвитку спорту. З огляду на це, я запропонував зекономлені кошти перескерувати на ремонти спортивних залів, УДЮМків, щоб не втрачати час і кошти, а використати його з користю».