×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати прийняли програму «Львів сьогодні»

Потреби людей з інвалідністю під час і після карантину виклали в окремій програмі і її підтримали на позачерговій сесії 38 депутатів  Львівської міської ради.

Над програмою працювали  депутати ЛМР Ігор Дякович і Оксана Рубай разом із представниками низки громадських організацій.

Автор програми депутат Львівської міської ради Ігор Дякович зазначив, що програма «Львів сьогодні» має дати старт для напрацювання реальних заходів. 

Серед них: 

  • розвиток мережі скринінгу температури тіла у публічних закладах, місцях масового скупчення людей з урахуванням потреб осіб з інвалідністю: понижені стійки, стороння допомога;
  • налагодження в період карантину дистанційного навчання для дітей з особливими освітніми потребами, 
  • альтернативний транспорт, можливо послуги соціального таксі;
  • фізична та психологічна онлайн-адаптація до умов проживання в час пандемії, 
  • забезпечення засобами індивідуального захисту малозабезпеченої категорії людей з інвалідністю; 

«Ще один важливий напрямок, який передбачає програма «Львів сьогодні» - це комунікація. Люди з інвалідністю повинні отримувати актуальну інформацію про пандемію та карантин у доступній формі. Йдеться про титрування, і, можливо, сурдопереклад на телебаченні. Друковані матеріали мають мати версії шрифтом Брайля», - додав Ігор Дякович. 

Довідково: у Львові проживає понад 34 тис. людей з інвалідністю різних груп та категорій. З них: першої групи - майже 6 тисяч осіб. Приблизно 1, 5 тис. осіб – це дорослі та діти, які користуються візками. До 1 тисячі осіб - незрячі або майже незрячі.