×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Рішення про можливість послаблення чи посилення карантину у Львові міська комісія прийматиме 22 червня

На позачерговому пленарному засіданні депутати заслухали інформацію щодо протидії поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові, в тому числі щодо протидії поширення захворювання серед медичних працівників міста Львова.

Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, повідомила, що у Львові та на Львівщині підтверджено 3540 випадків інфікування коронавірусом із проведених 20 тисяч ПЛР-тестів. За цей час наші лабораторії зробили ІФА-тести 5038 особам. Передусім такі тексти роблять медикам.

«Нам не буде соромно за те, що робиться у м. Львові. Ми робимо аналізи у тих людей, які мають клінічні ознаки. Вважаю, що йдемо правильним шляхом, аби знати реальну ситуацію у місті. Останнім часом лабораторії міста щоденно проводять до 600 аналізів», - зазначила Галина Слічна.

У Львівській області інфіковано 609 медиків, з них 281 уже одужав. У Львові з початку пандемії на COVID-19 захворіли 258 медичних працівників, з них 130 вже одужали і приступили до роботи. 90 відсотків із інфікованих медиків лікується вдома, 10 відсотків – у стаціонарах. П’ятеро  медиків Львівщини, на жаль, померли. Найбільше захворіло медиків у ЛШМД. Зафіксовано ще один спалах – у 4-ій поліклініці на Сихові, де COVID-19 виявили у 27 працівників.

Галина Слічна відповіла на запитання депутатів стосовно того, коли будуть відкриті дитячі садочки у нашому місті (як приватні, так і комунальні), про кількість проведених ПЛР- та ІФА-тестів тощо.

За інформацією очільниці міського штабу з протидії коронавірусу, міська комісія, опираючись на сьогоднішнє рішення обласної комісії з питань ТЕБ і НС, прийняла рішення про непослаблення карантинних заходів до 22 червня. Наступне засідання, на якому розглядатимуть можливість пом’якшення чи послаблення карантину у місті, відбудеться 22 червня. Рішення щодо відновлення роботи садочків міська комісія не може прийняти, оскільки таке рішення може приймати лише обласна комісія з питань ТЕБ і НС.

Галина Слічна зазначила: «У нас має бути соціальна свідомість, ми повинні дотримуватися дистанції, елементарних речей, і тоді будемо уникати захворювання».