×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Голова комісії екології Ірина Оршак пропонує удосконалити роботу гарячої лінії в сфері екології

На комісії екології та природокористування депутати обговорили аспекти функціонування гарячої лінії міста в сфері екології.

Голова комісії Ірина Оршак зазначила, що у Львові все частіше виникають питання та конфліктні ситуації щодо природокористування та екології. Відтак депутатка пропонує для налагодження оперативного інформування та реагування на проблемні питання зібрати необхідну інформацію для операторів в усіх дотичних підрозділів ЛМР.

«Якщо мешканців турбуватимуть будь-які питання, що стосуються сфери екології чи екологічних правопорушень в місті, оператори гарячої лінії матимуть готові варіанти відповідей на їх запитання. У разі відсутності такої відповіді, вони скеровуватимуть їх у відповідні департаменти».

На думку Ірини Оршак, це спростить роботу департаментів та управлінь, адже раніше всі запитання скеровувались до них, що через завантаженість затримувало вирішення проблем.

«Наприклад, людина запитує, де можна компостувати органіку? На гарячій лінії їй відразу скажуть, що компостування відходів можна провести на вул. Пластовій,13. Чи, до прикладу, хтось палить суху траву, такі повідомлення одразу передаватимуть у поліцію. Тобто я прошу, щоб окремо працювала рубрика у сфері екології. Адже ще восени минулого року звернулась з депутатським зверненням щодо створення гарячої екологічної лінії».

За погодженням комісії та керівниці управління екології та природних ресурсів Олександри Сладкової, на основі управління екології для операторів гарячої лінії консолідують усю інформацію з різних структурних підрозділів, які дотичні до цього питання: департаменту поводження ТПВ, ЛКП «Зелене місто», ЛКП «Зелений Львів»