×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

На території стихійного сміттєзвалища закриють проїзд та встановлять відеонагляд

У Львівській міській раді відбулась нарада щодо вирішення проблеми стихійного звалища поруч території колишнього заводу Сільмаш, на межі із заказником Торфовища Білогорща, Рясне, Рясне Руське.

У зустрічі взяли участь депутати ЛМР, представники поліції, департаменту екології ЛОДА, Держпродспоживслужби.

Як повідомила голова комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак, 1 червня на території, що межує з заказником «Білогорща» та частиною земель Рясне-Руська, знайдено велике стихійне сміттєзвалище.

«До мене із скаргою звернулись місцеві мешканці. Ми виїхали на місце з представниками державної екологічної інспекції Львівської області і  вжахнулись, побачивши тонни сміття просто неба: будівельного, твердих побутових відходів, рештки тварин. Це все набирає масштабів екологічного лиха. Ми обстежили місце, зробили фотофіксацію».

За словами депутатки, наступного дня спільно з представниками Шевченківської та Залізничної адміністрацій, представниками департаменту ТПВ Львова відбувся черговий виїзд на місце, де було прийняте рішення про закриття  проїздів до сміттєзвалища.

Депутат ЛМР Ігор Зінкевич у ході дискусії зазначив, що є попередня домовленість з управлінням безпеки міста щодо відновлення відеоспостереження частини території, аби можна було зафіксувати порушників, які викидають сміття. «Хочу звернутись до громади, щоб вони активніше реагували на правопорушення і надсилали мені, або іншим депутатам цю інформацію у приват». 

Водночас депутат ЛМР Іван Гринда у коментарі зазначив, що до нього звернулись мешканці вул. Сушко-Скачківської щодо несанкціонованого скидання сміття у їхньому мікрорайоні. «За їхнім словами це стається вночі. Є уже звернення до поліції Залізничного району щодо відслідковування цих процесів. Я звертаюсь до мешканців Білогорщі з проханням повідомляти про підозрілих осіб, які вивозять сміття, і фіксувати це. Тому що разом ми мусимо боротись  за наше довкілля».

У підсумку учасники наради вирішили вивчити територіальну приналежність стихійного сміттєзвалища, рекомендувати встановити відеонагляд.

Додамо, що черговий виїзд на місце планується на 9 червня о 12.00.