Версія для друку

Завдяки громадському бюджету у Рясне-1 з’явився новий спортивно-відпочинковий комплекс

Успішно реалізований ще один проєкт громадського бюджету.

За адресою: вул. Шевченка 386 -  416 у мікрорайоні Рясне – 1 колись занедбану ділянку перетворили у відпочинкову зону для мешканців мікрорайону.

Проведено озеленення, обладнано зону відпочинку для всіх мешканців  - викладено бруківку, встановлено добротні дерев’яні лавочки, столик для настільного тенісу, смітники.

b_913_609_16777215_00_images_Академія_участі_фото_2.jpg

«На досить протяжній території громада мікрорайону отримала чудову відпочинкову зону. Поруч із нею – встановлений коштом міського бюджету дитячий майданчик, де із захопленням відпочиває малеча. На новоствореному громадському просторі можуть проводити час їхні батьки та старші люди», - зазначила провідний спеціаліст сектору громадського бюджету відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради Ольга Збожна.

Важливо, що цей проєкт був узгодженим проєктом мешканців цієї частини Рясне -1,  поданий у межах громадського бюджету сезону 2017 - 2018 років. За нього проголосували 287 мешканців.

Автор проєкту Назар Лисяк задоволений з реалізації цієї спільної ідеї мешканців Рясне-1, оскільки не виникало проблем із підрядником, який виконував роботи.  Також він повідомив про те, що цьогоріч має намір подавати на громадський бюджет ще одну ідею - із облаштування волейбольного майданчика на території поруч.