×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові виплатять грошову компенсацію найбільш уразливим категоріям населення до наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19

На пленарному засіданні депутати підтримали ухвалу “Про підтримку окремих категорій населення міста Львова, найбільш уразливих до наслідків поширення вірусної інфекції COVID-19 у м. Львові“.

Заступниця міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна  повідомила, що документ підготовлений спільно з депутатками Уляною Пак і Оленою Пасевич.

«В ухвалі йдеться про надання грошової компенсації дітям та  непрацездатним членам сімей Героїв Небесної Сотні, родин загиблих в антитерористичній операції. Передбачено виплату щомісячно до кінця року дітям до 6 років - 3558 грн, від 6 до 18 років – 4436 грн, до 23 років (студентам) – 4204 грн, непрацездатним родичам – 3276 грн. Це є два неоподатковані мінімуми на кожну з цих категорій».

У ході обговорення депутатка Уляна Пак зазначила, що це дуже важлива ухвала, про яку просили матері, дружини загиблих. «Сьогодні ми показуємо, що дбаємо не лише словами, а й відповідними вчинками за родини героїв, які віддали свої життя за нас. Також у мене є пропозиція додати в цій ухвалі пункт третій: «до 25 червня напрацювати та винести на розгляд ЛМР порядок виплати матеріальної допомоги дітям з числа найбільш вразливих категорій».

Йдеться про виплату компенсації дітям з малозабезпечених родин, які до карантину харчувались в школі.

 

Довідково. На сьогодні у м. Львові перебуває на обліку 240 осіб, яким встановлено статус "член сім'ї загиблого", з них дорослі – 139 осіб. Матимуть право на виплату щомісячної адресної грошової допомоги – 53 дорослих непрацездатних особи, та 84 особи – діти (у тому числі до досягнення ними 23 років за умови їх навчання).