×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати зініціювали виплату по 100 тис грн медичним працівникам, які інфікувались COVID-19

На пленарному засіданні депутати заслухали інформацію щодо протидії поширення вірусної інфекції COVID-19 у м.Львові, в тому числі щодо протидії поширення захворювання серед медичних працівників міста Львова.

Галина Слічна розпочала свій виступ з оперативної інформації на 28 травня. Вона зазначила, що станом на 28 травня у Львові та Львівщині підтверджено 1513 випадків інфікування коронавірусом, з яких 843 — мешканці Львова.

«На стаціонарному лікуванні перебуває 480 людей. На сьогодні з 1513 осіб, в яких був підтверджений коронавірус, залишаються хворими 1130 мешканців Львова та області. Одужало 335, з них – 221 – мешканці Львова, 48 – летальних випадків.

За добу було проведено 329 ПЛР-аналізів, за вчорашню добу  маємо ще плюс 70 інфікованих, з них 53 особи – мешканці Львова. Аналізи проводить чотири лабораторії: на вул. Круп’ярській, Зеленій, у військовому госпіталі і у Центрі легеневого здоров’я. За весь час проведено близько 11 тисяч ПЛР-аналізів».

Крім цього, Галина Слічна повідомила, що в інфекційний лікарні зараз перебуває 152 пацієнти. Також область розгорнула мережу районних лікарень, які приймають хворих на COVID-19. Щодо хворих медичних працівників, загалом захворіло майже 300 працівників (148 – зі Львова), 63 - одужали.

«Урядом була прийнята постанова, в якій прописано етапи послаблення карантину. 22 травня було прийнято рішення щодо не послаблення карантину. Насправді, показники не найкращі, показник інцидентності вищий, аніж він був у п’ятницю, 22 травня. Тому будемо очікувати, яка буде ситуація далі. Завтра прийматимемо рішення щодо послаблення чи не послаблення карантину».

Окрім цього, депутати проголосували протокольне доручення про виплату всім медичним працівникам, які інфікувались коронавіросом, по 100 тис грн.

фото: Роман Балук