×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Напрацьовані зміни до Регламенту ЛМР про проведення пленарних засідань ЛМР, її постійних комісій та Колегії Ради на період карантину

Управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради напрацювало низку змін до Регламенту ради, що стосуються організації роботи депутатів у разі оголошення на території міста карантину, режиму надзвичайного стану або надзвичайної ситуації.

Ці зміни передбачають проведення дистанційних пленарних засідань Ради, постійних комісій у режимі відеоконференцій, а також окреслюють порядок їх проведення.

Зокрема, одна із пропонованих змін визначає, з яких приводів може скликатися дистанційне засідання Ради: «з метою розгляду питань невідкладного внесення змін до міського бюджету, інших питань щодо невідкладних робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій або якнайшвидшої ліквідації особливо тяжких надзвичайних ситуацій, спричинених спалахами, епідеміями та пандеміями, чи реалізації повноважень, пов’язаних з такими обставинами, процедурні питання, окрім питань, що потребують таємного голосування».

Підготовлений проєкт ухвали депутати будуть затверджувати на позачерговому пленарному засіданні ЛМР. Попередньо його розглянули і підтримали на засіданні постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР.

Начальник управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський повідомив: «Цим проєктом ухвали чітко прописано, як відбуватимуться сесійні засідання у режимі онлайн, зокрема, яким чином відбуватимуться голосування. Також ми пропонуємо записати у Регламенті Львівської міської ради норму, що у разі оголошення на території міста карантину, режиму надзвичайного стану, засідання комісій можуть проводитися за безпосередньої участі не менше двох членів постійної комісії за умови, що інші члени комісії у кількості, необхідній для кворуму, будуть брати участь дистанційно за допомогою засобів відеоконференцзв’язку».

Депутати підтримали проєкт ухвали, як зазначив заступник голови комісії Андрій Шевців, який є дещо модернізованіший, аніж той, що розглядався на попередньому пленарному засіданні.

Окрім того, депутати підтримали ще одну зміну до Регламенту ЛМР, зініційовану депутатом Львівської міської ради Сергієм Івахом. Вона полягає у тому, щоб управління «Секретаріат ради» ЛМР забезпечило трансляцію в мережі Інтернет у режимі реального часу засідань Колегії Ради, що відбуваються напередодні пленарного засідання Ради, а також протоколювання  цих засідань.

«Ми підтримали цю зміну. Вважаю абсолютно нормальним, що буде відбуватися трансляція колегії, адже ми повинні працювати максимально прозоро і відкрито», - зазначила голова постійної комісії законності, депутатської діяльності та свободи слова ЛМР Юлія Гвоздович