×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Для покращення якості електропостачання споживачів у Львові проведуть заміну 48-ми кабельних шаф

На комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики депутати розглянули проєкт ухвали «Про внесення змін до ухвали міської ради від 31.10.2019 № 5767 «Про встановлення кабельних шаф ПрАТ «Львівобленерго». В ухвалі йдеться про заміну кабельних шаф у різних районах Львова.

Це дасть змогу покращити якість електропостачання споживачів Львова та забезпечити безперебійну роботу електроенергетичної системи міста в осінньо-зимовий період. Роботи проведе ПрАТ «Львівобленерго», яке розробило та впроваджує низку технічних заходів з переоснащення низьковольтних кабельних ліній.

За словами заступника голови комісії Віталія Свінціцького, передбачено заміну застарілих, технічно зношених металевих кабельних шаф на сучасні склопластикові та антивандальні. Крім цього, у ході обговорення він наголосив на необхідності завчасно попереджати мешканців про відключення світла.  

«На низці вулиць буде відбуватись заміна кабельних шаф, тих ще радянських на сучасні, компактні, які мають гарний зовнішній вигляд і вписуються в благоустрій міста. Проте були випадки, коли людей не попередили про можливі відключення світла. Тому звернувся  з проханням, щоб міське управління підготувало лист до «Львівобленерго» з проханням завчасно попереджати мешканців про вимкнення світла».

На комісії також погодили внесення змін до ухвали міської ради від 27.01.2011 № 120 та від 29.12.2011 «Про затвердження збору за місця для паркування транспортних засобів та плати за паркування транспортних засобів на території м. Львова».

Начальник управління економіки департаменту економічного розвитку Олег Забарило зазначив, що пропонується продовжити термін використання платних майданчиків для паркування в центрі міста з 8.00 до 20.00.

«Це дасть можливість «Львіватодору» збільшити надходження до міського бюджету. Також ми пропонуємо адреси потенційних майданчиків для паркування, які є зараз в межах пішохідної зони внести в перелік платних майданчиків. Це всі адреси, які передбачені в пішохідній зоні міста та зараз використовуються мешканцями, зокрема: вул. Жижки, вул.Братів Рогатинців, вул.Староєврейська та інші» .