×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати погодили перелік об’єктів з реконструкції зовнішнього освітлення та ліфтового господарства

Цього року у Львові планують замінити 16 аварійних ліфтів. По це повідомив Юрій Голець, начальник управління житлового господарства ЛМР під час засідання депутатської комісії інженерного господарства, транспорту, зв’язку та житлової політики.
З його слів, на це місто виділило понад 10 мільйонів гривень. Заміну обладнання та модернізацію проведуть на вул. Пасічній,59, вул.В.Великого, 121, вул.С.Петлюри, 37/3, вул.Дорошенка, 22, вул.Трильовського, 31/1 та інш. Крім цього, капітальний ремонт заплановано виконати у понад 50-ти ліфтах міста, найбільше таких об’єктів у Франківському районі Львова. В основному замінюватимуть редуктори, двері або кабіни.
Окрім титульних списків ліфтового господарства, члени комісії погодили перелік об’єктів з реконструкції зовнішнього освітлення. Зокрема, реконструкція передбачається на вул. Миколайчука, вул.Кульпарківській, у скверах на пл. Петрушевича, вул.Золотій, вул. Ряшівській, у Скнилівському парку та інш. Загалом на зовнішнє освітлення виділено 4 млн.грн.
Зі слів голови комісії Остапа Доскіча, титульні списки капітальних ремонтів доопрацьовуються, адже важливо, щоб були взяті до уваги зауваження і пропозиції мешканців та депутатів.
«Звичайно, що все неможливо охопити і якісь об’єкти не потрапили до цього переліку. Було багато дискусій, але зараз ми уже виходимо на фінішну пряму, і на наступному засіданні, сподіваюсь, ми зможемо оприлюднити всі титульні списки, щоб громада могла з ними ознайомитись. Пріоритетними цього року будуть ремонти доріг, вулиць, капітальне будівництво, встановлення гідрозатворів на дощоприймачах », - зазначив Остап Доскіч.
Зокрема, у титульному списку капітального ремонту гуртожитків, які передаються у власність територіальної громади Львова, зазначено 7 об’єктів. Це гуртожитки за адресою вул. Вигоди, 36, вул. Городоцька, 168, вул.Стрийська 73а, вул. М.Сосенка, 30, вул. Д.Січинського, 28, вул.Кримська, 26а ПКД (праве крило), та вул.Грунтова, 5.
Також цього року проведуть капітальний ремонт житлових будинків, визнаних аварійними, що загрожують обвалом, які фінансуються з міського бюджету на 2016 рік. Капітальні ремонти виконають на вул. Веселій, 4 , вул. К. Левицького, 96, вул. Сінній, 11, вул. Вузькій, 1А, вул.Личаківській, 97, вул.Широкій, 26 та на вул. У. Кравченко, 9. Окрім цього, запланований капітальний ремонт будинків ОСББ (утримання технагляду, експертиза ПКД), які фінансуються з міського бюджету (700 тис. грн.) на вул. Лисенка, 5, вул.Личаківській, 57, вул. Патона, 15.