×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутатська допомога

Одноразова матеріальна допомога для мешканців м. Львова
від депутата Львівської міської ради

Одноразова матеріальна допомога від депутата міської ради – це кошти, які щорічно виділені депутатові міської ради на виконання депутатських повноважень відповідно до ухвали міської ради про міський бюджет м. Львова на відповідний рік.
У міському бюджеті м. Львова на 2017 рік передбачено, що кожен депутат міської ради упродовж року може виділити 150 тис. грн. мешканцям м. Львова.
Одноразова матеріальна допомога на виконання депутатських повноважень надається мешканцям м. Львова, у тому числі інвалідам, багатодітним сім’ям, одиноким матерям, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, іншим категоріям громадян, зареєстрованих у м. Львові за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова.
Мешканцям м. Львова, які хочуть отримати одноразову матеріальну допомогу потрібно звернутись із повним пакетом документів та усіма підтверджуючими документами безпосередньо до депутата міської ради на особистому прийомі.
Рішення щодо надання чи відмову у наданні, а також розмір одноразової матеріальної допомоги приймає безпосередньо депутат міської ради у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану та складності проблеми заявника, але не менше 500 грн.
Матеріальна допомога надається одній особі один раз на рік. Однак в окремих випадках одноразова матеріальна допомога може надаватись одній особі більше одного разу на рік за поданням депутата міської ради та за погодженням з постійною комісією гуманітарної політики.

  1. Заява заявника;
  2. Довідка про склад сім’ї заявника за місцем реєстрації (форма 2) (замовити довідку можна через Особистий кабінет мешканця міста Львова);
  3. Акт обстеження матеріально-побутових умов заявника, виданий відповідним ЛКП (іншою організацією) за місцем реєстрації;
  4. Довідки про доходи членів сім’ї заявника за попередні шість місяців (у разі, якщо працездатна особа працездатного віку не працює, подається документ, що засвідчує тимчасову непрацездатність, або копія трудової книжки тощо);
  5. Документ, який підтверджує певний соціальний статус заявника (у разі наявності);
  6. Інші документи (залежно від обставин, що склалися);
  7. Копія паспорта заявника;
  8. Копія ідентифікаційного номера заявника;
  9. Рахунок заявника у банківській установі.

Політична партія “Об’єднання “Самопоміч”
м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 220
тел.: (032) 297-55-00
(067) 679-89-75

Партія Блок Петра Порошенка Солідарність
м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 222
тел.: (032) 254-60-11

Політична партія “Громадянська позиція”

м. Львів, пр. Шевченка, 12/4
тел.: (032) 261-65-30
(067) 672-47-40

Всеукраїнське об’єднання Свобода
м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 219
тел.: (032) 254-60-22 (вівторок, середа)

Громадський рух Народний контроль
м. Львів, вул. Соломії Крушельницької, 3
тел.: (032) 261-56-97

Політична партія Українська галицька партія
м. Львів, вул. Січових Стрільців,10 /12 а (вхід з внутрішнього  двору)
тел.: (068) 771-16-69

Політична партія “Українське Об’єднання Патріотів – УКРОП”
м. Львів, вул. Січових Стрільців, 5/4
тел.: (096) 632-54-99

Інформацію про особистий прийом громадян кожним депутатом Львівської міської ради можна дізнатись у рубриці “Депутати міської ради”.


Важливо знати, що рішення про виділення та розмір одноразової матеріальної допомоги приймає безпосередньо депутат міської ради у кожному конкретному випадку залежно від матеріального стану та складності проблеми заявника, але не менше 500 грн. Депутат міської ради має право відмовити у наданні матеріальної допомоги.
Матеріальна допомога надається одній особі один раз на рік.
В окремих випадках матеріальна допомога може надаватися одній особі більше одного разу на рік за поданням депутата міської ради, який хоче надати мешканцю м. Львова додаткову матеріальну допомогу, за погодженням з постійною комісією гуманітарної політики.
У разі позитивного розгляду звернення заявника, увесь пакет документів заявника залишається у депутата міської ради, на прийом якого звернувся заявник. Депутат міської ради визначає суму одноразової матеріальної допомоги та робить подання до управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради.
На підставі подання депутата міської ради та підтверджуючих документів начальник управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради видає наказ для здійснення виплати одноразової матеріальної допомоги.


Виплату одноразової матеріальної допомоги здійснює управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради за місцем реєстрації заявника за рахунок коштів, передбачених у міському бюджеті м. Львова.
Кошти зараховуються на зазначений заявником банківський рахунок протягом 1 – 2 місяців в залежності від кількості виплат у поточному місяці.
За додатковою інформацією просимо звертатись в управління соціального захисту Львівської міської ради за тел.: +38 (032) 254-60-21.
Щоквартальний звіт про використання кожним депутатом міської ради коштів на виконання депутатських повноважень оприлюднюється на Інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради www.7.lvivrada.gov.ua у частині інформації щодо прізвища, імені, по батькові заявника і депутата та суми матеріальної допомоги.