Версія для друку

Відділ контролю та інформаційно-технічного забезпечення управління «Секретаріат ради»

Склад відділу:
1. Лагута Юрій – начальник відділу, каб.543, тел.297-51-30, Laguta.Yurij@lvivcity.gov.ua 
2. Дятлова Ірина, заступник начальника відділу, каб.226, тел. 297-56-35, Diatlova.Iryna@lvivcity.gov.ua
3. Грищук Роман, головний спеціаліст-юрисконсульт (на час відсутності основного працівника), каб. 543,  тел.  297-51-29, Hryshchuk.Roman@ lvivcity.gov.ua
4. Фецяк Олег, провідний спеціаліст, каб.543, тел. 254-60-39, fetsyak.oleg@lvivcity.gov.ua

 

1) Основним завданням відділу є здійснення матеріального-технічного, інформаційного та іншого забезпечення діяльності управління, міської ради, її органів і депутатського корпусу.

2) Завдання та функції відділу:
1.1. Здійснення матеріального-технічного, інформаційного та іншого забезпечення діяльності управління, міської ради, її органів і депутатського корпусу.
1.2. Організація контролю за виконанням ухвал міської ради, протокольних доручень та інших нормативно-правових актів ради, а також контролю за станом розгляду депутатських запитів, звернень та запитань.
1.3. Організація технічного супроводу проведення пленарних засідань міської ради та засідань постійних комісій.
1.4. Забезпечення функціонування, наповнення та обслуговування інформаційного порталу депутатів міської ради.
1.5. Забезпечення трансляції пленарних засідань міської ради та засідань постійних комісій у мережі Інтернет в режимі реального часу.
2.2. Відповідно до покладених завдань відділ виконує такі функції:
2.1. Розвиток і впровадження сучасних інформаційних технологій у діяльність управління, міської ради, її органів і депутатського корпусу.
2.2. Вивчення та аналіз існуючого досвіду впровадження сучасних інформаційних технологій у діяльність представницьких органів місцевого самоврядування в інших містах, готує висновки та пропозиції щодо можливості запозичення позитивного досвіду.
2.3. Внесення пропозицій начальнику управління щодо обсягів бюджетного фінансування на матеріально-технічне забезпечення діяльності управління.
2.4. Подання пропозицій до планів закупівель на відповідний бюджетний період.
2.5. Подання пропозицій щодо списання основних засобів з балансу управління.
2.6. Організація проведення у встановленому порядку аукціонів, конкурсів, конкурсних торгів (тендерів), укладення договорів з підприємствами, установами та організаціями, а також іншими суб’єктами господарювання.
2.7. Ведення кадрового діловодства в межах наданої компетенції.
2.8. Організація ведення діловодства та архівного діловодства в управлінні.
2.9. Забезпечення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію.
2.10. Ведення обліку військовозобов’язаних працівників управління.
2.11. Реєстрація депутатських запитів, оприлюднення запитів та відповідей на них.
2.12. Розроблення (підготовка) проектів нормативно-правових актів, у тому числі ухвал міської ради, рішень виконавчого комітету, розпоряджень Львівського міського голови, проведення експертизи таких проектів.
2.13. Забезпечення доступу до публічної інформації, розпорядником якої є управління.
2.14. Оприлюднює та актуалізовує інформацію пов'язану з роботою відділу, в тому числі інформацію, яка є обов'язковою для оприлюднення відповідно до Закону України "Про доступ до публічної інформації", на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради у мережі Інтернет 7.lvivrada.gov.ua.
2.15. Виконання інших повноважень, покладених на відділ.